Prowadzący zajęcia | Uczniowie uczęszczający | Dzień tygodnia i godzina |
Marta Pisula- Witkowska | VIII a, VIII b | Wtorek 14:35- 15:20 |
Sylwia Wysoczańska | IV a, IV b, V a | Piątek 12:45- 13:30 |
Renata Musiał | VI a, VII a, VII b | Wtorek 14:35- 15:20 |
Prowadzący zajęcia | Uczniowie uczęszczający | Dzień tygodnia i godzina |
Wioletta Gruszka- Liniewicz | V a, V b | Wtorek 12:45- 13:30 |
Ewa Łukasik |
IV a, IV b VIII a, Klasy III gimnazjalne |
Wtorek 12:45- 13:30 Środa 15:30- 16:15 Środa 14:35- 15:20 |
Joanna Przyborowska |
VI a VII b |
Poniedziałek 13:40- 14:25 Środa 15:30- 16:15 |
Prowadzący zajęcia | Uczniowie uczęszczający | Dzień tygodnia i godzina |
Dorota Wilkanowska | VI a | Wtorek 08:00-08:45 |
Kamil Królikowski | III c | Czwartek 14:35- 15:20 |
Prowadzący zajęcia | Uczniowie uczęszczający | Dzień tygodnia i godzina |
Joanna Marek- Wilczyńska | IV a, V a | Czwartek 13:40- 14:25 |
Prowadzący zajęcia | Uczniowie uczęszczający | Dzień tygodnia i godzina |
Jolanta Wojtakowska | III c | Czwartek 11:40- 12:25 |
Prowadzący zajęcia | Uczniowie uczęszczający | Dzień tygodnia i godzina |
Marzena Szczerbińska | Klasy III gimnazjalne | Poniedziałek 08:00- 08:45 |
Prowadzący zajęcia | Uczniowie uczęszczający | Dzień tygodnia i godzina |
Elżbieta Sobolewska | III c | Środa 15:00- 15:45 |
Rodzaj zajęć | Prowadzący zajęcia | Uczniowie uczęszczający | Dzień tygodnia i godzina |
Język migowy |
Marzena Stańczyk, Kinga Pańczyk- Sidorczuk |
II a, III a | Czwartek ( co dwa tygodnie) 12:45- 13:30 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania | Magda Roszko | I b | Czwartek 11:40- 12:25 |
Zajęcia plastyczne |
Iwona Michalska |
I b, IV a, IV b, V a | Środa 14:35- 15:20 |
Zajęcia muzyczne | Bogusław Reszke | Różne klasy | Piątek 13:40- 15:15 |
Zajęcia z geografii | Anna Legan | III e | Środa 14:25- 15:10 |
Zajęcia z historii | Jarosław Dywizjusz | VII b | Piątek 14:25- 15:10 |
Zajęcia z historii | Dorota Wilkanowska | III e | Piątek 14:35- 15:20 |
Zajęcia z matematyki | Joanna Przyborowska | VI a, VII b | Poniedziałek 14:35- 15:20 |
Zajęcia rozwijające umiejętność jazdy rowerem i znajomość przepisów ruchu drogowego | Tomasz Sobolewski | IV a, IV b, V a, V b, VI a, VI b | Środa 16:00- 16:45 |
Zajęcia z chemii | Jolanta Wojtakowska | III e | Piątek 9:50- 10:35 |
Zajęcia z biologii | Maria Turowska | VII b | Wtorek 14:35- 15:20 |
Zajęcia rozwijające uzdolnienia | Dorota Wilkanowska |
III e |
Piątek 14:35- 15:20 |
Zajęcia z fizyki | Tadeusz Czapliński | Klasy III | Wtorek 15:30- 16:15 |