Three Bears and the Goldilocks

W maju 2015r kilku uczniów z klasy IF Gimnazjum wzięło udział w projekcie edukacyjnym z języka angielskiego. Byli to:
Gabriela Aniołowska
Aleksandra Lipnicka
Oliwia Sobczyk
Mateusz Zadrożniak
Była to inscenizacja bajki 'Three Bears and the Goldilocks'

Celem projektu było zaangażowanie i własna praca uczniów, którzy przygotowali całość samodzielnie. Sami zdecydowali jaką bajkę przedstawią, sami ułożyli i przetłumaczyli tekst. Intensywne próby trwały od marca. Było mnóstwo zabawy i śmiechu ale też i ciężkiej pracy. Dekoracje, kostiumy były wykonane samodzielnie przez uczniów. 'Aktorzy' przygotowali ciekawe zadania i quiz dla 'widowni' wraz z nagrodami czyli klasy I B ISP. Ponieważ bajka była przygotowana z myślą o naszych młodszych kolegach i koleżankach ze szkoły podstawowej.

Uczniowie zaliczyli projekt oraz dostali dodatkowo plusowe punkty z zachowania a także bardzo dobre oceny z przedmiotu.

Opiekun projektu
B. Korszyłowska-Butoka