Serdecznie Państwa zapraszamy 14.11.19r. (czwartek) na spotkania z wychowawcami klas według harmonogramu:
- klasy VIIa, VIIIa, VIIIb- godz. 16.00, sala 202
- oddział przedszkolny i klasy I-VI- godz.17.00, miejsce spotkań (numery sal ) podadzą wychowawcy.
Po spotkaniach zapraszamy chętnych Państwa na indywidualne konsultacje z nauczycielami i specjalistami (do godz.19.00)
PLAN KONSULTACJI Z RODZICAMI
Nauczyciel |
Nauczany przedmiot i klasy |
Sala lekcyjna |
Roszko T. |
Wspomaganie – IV a |
gab. wicedyrektora |
Wysoczańska S. |
wych. – VI a j. polski – VI a, V b wsp. - IV a |
105 |
Rybak K. |
j. polski- VI b, wsp.- VI a, VIII b |
108 |
Pisula – Witkowska M. |
wych. – IV a j. polski – IV a, V a, VII a wsp.- V b |
207 |
Musiał R. |
wych. – VIII b j. polski –VIII a, VIII b wsp.- V a |
108 |
Dywizjusz J. |
historia – V a, V b, VIII b WOS – VIII a, VIII b wsp.- IV a, VI a |
206 |
Wilkanowska D. |
geografia- V a, V b, VI a, VI b, VII a, VIII a, VIII b wsp.- V b, VI a, VI b |
204 |
Królikowski K. |
historia – IV a, VI a, VI b, VII a, VIII a wsp.- V a, VI b |
103 |
Gruszka – Liniewicz W. |
wych. – VI b matematyka – VI b, VIII a |
107 |
Łukasik E. |
matematyka – IV a, V a, VI a wsp. – V b |
209 |
Przyborowska J. |
matematyka – V b, VII a, VIII b wsp.- IV a, VII a, VIII b |
208 |
Czapliński T. |
fizyka – VII a, VIII a, VIII b |
201
|
Skoczylas M. |
biologia- VIII a, VIII b, chemia- VII a, VIII a, VIII b wsp.- VII a, VIII b |
106 |
Szczerbińska M. |
wych.- V b biologia – V a, V b, VI a, VI b, VII a przyroda –IV a, |
gab. wicedyrektora |
Kwiatkowski Ł. |
j. angielski – IV a, V b, VI b, VIII a, VIII b wsp.- V a, VII a |
104
|
Marek – Wilczyńska J. |
wych. – V a j. angielski – III a, IV a, V a, V b, VIII b wsp.- VI b |
204a |
Bodnar I. |
j. angielski – I a, I b, II a, II b, II c, III b, VI a, VI b, wsp.- V b, VIII a, VIII
|
2a |
Stasiło A. |
wych. – VII a j. angielski – I c, VI a, VII a, VIII a |
212 |
Sajdak B. |
j. niemiecki – VII a, VIII a, VIII b wsp.- VI b |
pokój nauczycielski |
Sobolewska E. |
innowacja z j. niemieckiego ( klasy I- VI) wsp.- IV a |
210 |
Sobolewski T. |
technika – klasy IV- VI wsp.- V a, VI b, VII a |
201 |
Michalska I. |
wych. – VIII a plastyka –klasy IV- VII wsp.- VIII a artterapia- klasy II
|
205 |
Reszke B. |
muzyka – klasy IV- VII wsp.- VII a muzykoterapia – klasy O- I |
203 |
Wejner- Polasik E. |
informatyka- klasy IV- VIII |
103 |
Stasik R. |
EDB- VIII a, VIII b |
Gabinet dyrektora |
Ks. Szczepański M. |
religia – klasy V- VIII |
pokój nauczycielski |
Siostra Bolesława |
Religia – O- IV
|
pokój nauczycielski |
Sajdak P. |
WF – dziewczęta- V a, V b, VII a – chłopcy- IV a, VIII a |
pokój nauczycieli przy hali sportowej
|
Markanicz J. |
WF – dziewczęta- IV a, VI a, -chłopcy- V b, VIII b |
|
Musiał E. |
WF – dziewczęta- IV a, VI b, VIII a, VIII b chłopcy - VII a
|
|
Szczuko R. |
Korekcja wad postawy
|
|
Fabiszak R. |
WF – IV a, V a, VI a, VI b, - chłopcy |
|
Mycyk P. |
Oligofrenopedagog Terapeuta pedagogiczny |
18 |
Solarska S. |
logopeda |
Gabinet logopedy |
Szczęśniak J. |
Terapeuta pedagogiczny (zajęcia korekcyjno- kompensacyjne) |
10 |
Bugaj- Zalewska E. |
psycholog |
Gabinet psychologa |
Pac-Stasik M. |
pedagog |
Gabinet pedagoga |
Ziemińska M. Karczewska P. (wsp.) |
Edukacja przedszkolna |
Sala oddziału przedszkolnego |
Socha B. Pańczyk- Sidorczuk (wsp.) |
Edukacja wczesnoszkolna- klasa I A |
12 |
Stańczyk M. Sobera P. (wsp.) |
Edukacja wczesnoszkolna- klasa I B |
110 |
Michalska K. Granica M. (wsp.) |
Edukacja wczesnoszkolna- klasa I C |
109 |
Zalewska A. Rymon Lipińska A. (wsp.) |
Edukacja wczesnoszkolna- klasa II A |
15 |
Iwanek M. Ziółkowska E. (wsp.) |
Edukacja wczesnoszkolna- klasa II B |
14 |
Nadolska K. Cmiel A. (wsp.) |
Edukacja wczesnoszkolna- klasa II C |
17 |
Albrecht A. Chylińska E. (wsp.) |
Edukacja wczesnoszkolna- klasa III A |
13 |
Skwierawska K. Zarembska M. (wsp.) |
Edukacja wczesnoszkolna- klasa III B |
16 |