Unihokej - awans SP5

W dniu 21.10.2019r. W Szkole podstawowej nr 7 odbyły się miejskie zawody w unihokeju dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Wzięły w nich udział zawodniczki z czterech szczecineckich szkół: SP nr1, SP nr 5, SP nr 6 oraz SP nr7. Ze względu na małą liczbę zespołów, mecze rozegrano systemem „ każdy z każdym”.

Mecze naszych zawodniczek zakończyły się następującymi wynikami: SP5-SP7 – 1:1,      SP5 -SP1-0:4, SP5-SP6 – 1:0.  Turniej wygrały dziewczęta ze Szkoły Podstawowe nr 1, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 6 ( mimo, że w bezpośrednim spotkaniu z naszymi zawodniczkami przegrała mecz, ale miała lepszy stosunek zdobytych i straconych bramek) i trzecie miejsce wywalczyły dziewczęta z naszej szkoły -  Szkoły Podstawowej nr 5, uzyskując tym samym awans do Mistrzostw Powiatu.

Jako opiekun, jestem dumna ze swoich zawodniczek. Na boisku wykazały się wielką walecznością i zaangażowaniem.

Dziewczęta wystąpiły w składzie:

1.            Gebauer Julia

2.            Jaroszewicz Zuzanna